Про клінінгову компанію Сіті Клін в Києві

Відправити заявку в Viber Відправити заявку в Telegram

Наша компанія вже понад 10 років на ринку. За цей час ми встигли себе зарекомендувати як надійний, професійний та якісний сервіс по послугах виїзної хімчистки в Києві та Київській області. Нашими клієнтами є як мешканці будинків, квартир, бажаючі підтримувати своє житло в абсолютній чистоті, так і ресторани, кінотеатри, великі торгові комплекси, які постійно потребують послуг виїзної хімчистки.

У нас працюють лише досвідчені співробітники, які точно визначають найбільш ефективний спосіб та хімічні засоби для очищення, залежно від типу та інтенсивності забруднення. У роботі використовується лише професійна техніка Karcher та інші. Використовувані нами хімічні засоби не викликають алергії, є безпечними для дорослих, дітей та домашніх тварин.

Ми працюємо над мінімізацією витрат та готові запропонувати Вам прайс нашого сервісу по виїзній хімчистці по гнучкій ціні. Нижче ви знайдете загальний прайс, ціну на послуги по виїзній хімчистці в Києві.

Приймаємо замовлення, консультуємо з 8:00 до 23:00. Виконуємо виїзд у день замовлення. При потребі можлива робота вночі.

Компанія «Сіті Клін» - визнаний лідер у сфері виїзної хімчистки та клінінгу. Фахівці компанії надають наступні послуги:

Виїздна хімчистка: видалення будь-яких плям з текстилю, килимів, м'яких меблів та інших поверхонь;

Клінінг: професійне прибирання приміщень різного типу та складності;

Дезінфекція: повна обробка місць зі збільшеним ризиком інфікування;

Інші послуги: прибирання будівельної пилу, чищення вентиляційних систем, прання автомобільних сидінь та інше.

Ми працюємо кожен день, з 8:00 до 23:00, і готові здійснювати виїзд в день замовлення. Наші професійні співробітники завжди допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант очищення для кожного клієнта. Звертайтеся до нас, і ми з радістю допоможемо Вам!